پودر لباسشویی 10 کیلویی پورکس می تواند رشد گل های آپارتمانی را افزایش دهد

شستن لباس‌ها به اندازه تمیز کردن کف‌پوش‌ها رایج است. استفاده از یک شوینده مناسب مانند پودر لباسشویی 10 کیلویی پورکس برای سلامتی ضروری است.

هنگامی که سطوح مختلف را لمس می کنید، میکروب ها و سایر مواد مضر با لباس شما تماس پیدا می کنند. یک ماده شوینده آن مواد را در شستشو از بین می برد. و البته لباس های شما را هم تمیز می کند!

برخی از مواد شوینده رایحه ای تازه به لباس شما اضافه می کنند. از میان گزینه های متعدد شوینده موجود در بازار، می توانید به راحتی یکی را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده کند.

انواع مختلفی از مواد شوینده موجود است. اگر از خود می‌پرسید که چگونه یک پودر شوینده می‌تواند برای لباس‌های شما در شستشو مفید باشد، تنها نیستید. آیا شما هم تعجب می کنید که آیا نوار صابون گزینه بهتری است؟

خوب، پودرهای شوینده در مقایسه با صابون ها توانایی پاک کنندگی قوی دارند. همچنین در آب بیشتر از صابون حل می شوند. در این مقاله می توانید در مورد تفاوت صابون و مواد شوینده بیشتر بخوانید. در این مقاله سعی کرده ایم پودرهای شوینده را توضیح دهیم.

پودرهای شوینده کاربردهای خود را دارند. می توانید از آن ها در ماشین لباسشویی و هنگام شستن با دست استفاده کنید. صابون ها دارای نمک اسید چرب هستند.

در مقایسه، پودرهای شوینده با استفاده از یک سورفکتانت مصنوعی ساخته می شوند. پودرهای شوینده همراه با سورفکتانت، دارای ترکیبات و مواد شیمیایی بسیار دیگری هستند که کارایی سورفکتانت را بهبود می بخشند.

سورفکتانت که به عنوان یک عامل فعال سطحی نیز شناخته می شود، ماده ای است که وقتی به آب یا مایع اضافه می شود، خاصیت پخش کنندگی و رقیق کنندگی آن افزایش می یابد و آن را به شوینده ایده آل تبدیل می کند.

در حالی که اکثر پودرهای شوینده از قبل صابون در آنها وجود دارد، آنها جایگزین بهتری می کنند. در اینجا برخی از مزایای استفاده از پودر شوینده آورده شده است.